fbpx

Par sīkfailu politiku

Šajā sīkfailu politikā ir izskaidrots, kas ir sīkfaili un kā mēs tos izmantojam, sīkfailu veidi, ti, informācija, kuru mēs apkopojam, izmantojot sīkdatnes, un kā šī informācija tiek izmantota, un kā kontrolēt sīkfailu preferences. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam, uzglabājam un aizsargājam jūsu personas datus, skatiet mūsu konfidencialitātes politikā.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu no Sīkdatņu deklarācijas mūsu vietnē
Mūsu konfidencialitātes politikā uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā jūs varat sazināties ar mums un kā mēs apstrādājam personas datus.
Jūsu piekrišana attiecas uz šādiem domēniem: www.e-eglite.lv

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus izmanto nelielu informācijas gabalu glabāšanai. Kad vietne tiek ielādēta jūsu pārlūkprogrammā, tie tiek saglabāti jūsu ierīcē. Šīs sīkdatnes palīdz mums vietnei pareizi darboties, padarīt to drošāku, nodrošināt labāku lietotāja pieredzi un saprast, kā vietne darbojas, un analizēt to, kas darbojas un kur tas jāuzlabo.
Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tā kā lielākajā daļā tiešsaistes pakalpojumu mūsu vietne izmanto pirmās puses un trešo personu sīkdatnes vairākiem mērķiem. Pirmās puses sīkfaili galvenokārt ir nepieciešami, lai vietne darbotos pareizi, un tie nevāc nekādus jūsu personiski identificējamus datus.

Trešās puses sīkfaili, kas tiek izmantoti mūsu vietnē, galvenokārt ir domāti, lai saprastu, kā vietne darbojas, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu vietni, lai saglabātu mūsu pakalpojumus drošus, sniegtu jums atbilstošas ​​reklāmas, un kopumā nodrošinot jums labāku un uzlabotu lietotāju pieredze un palīdz paātrināt turpmāko mijiedarbību ar mūsu vietni.

Kāda veida sīkdatnes mēs izmantojam?
Nepieciešamās: dažas sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt mūsu vietnes funkcionalitāti. Tie ļauj mums uzturēt lietotāju sesijas un novērst jebkādus drošības draudus. Viņi nevāc un neglabā nekādu personisko informāciju. Piemēram, šīs sīkdatnes ļauj jums pieteikties savā kontā, pievienot produktus grozam un droši norēķināties.

Statistikas: šajos sīkfailos tiek glabāta informācija, piemēram, vietnes apmeklētāju skaits, unikālo apmeklētāju skaits, apmeklētās vietnes lapas, apmeklējuma avots utt. Šie dati palīdz mums saprast un analizēt vietnes veiktspēju un kur tas ir jāuzlabo.

Mārketinga: mūsu vietnē tiek rādītas reklāmas. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai personalizētu reklāmas, kuras mēs jums rādām, lai tās būtu jums nozīmīgas. Šie sīkfaili arī palīdz mums izsekot šo reklāmas kampaņu efektivitātei.
Šajos sīkfailos saglabāto informāciju trešās puses reklāmu nodrošinātāji var izmantot arī, lai parādītu reklāmas arī citās pārlūkprogrammas vietnēs.

Funkcionālitātes: Tās ir sīkdatnes, kas palīdz noteiktām nebūtiskām funkcijām mūsu vietnē. Šīs funkcijas ietver satura, piemēram, videoklipu, iegulšanu vai vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās.

Preferences: šīs sīkdatnes palīdz mums saglabāt jūsu iestatījumus un pārlūkošanas preferences, piemēram, valodas preferences, lai jums būtu labāka un efektīvāka pieredze turpmākajos vietnes apmeklējumos.

CookieDescription
Neobligātas sīkdatnes
Nepieciešamās sīkdatnes

Kā es varu kontrolēt sīkfailu preferences?

Ja vēlāk pārlūkošanas sesijas laikā nolemjat mainīt savas preferences, ekrānā varat noklikšķināt uz cilnes “Privātuma un sīkfailu politika”. Tādējādi atkal parādīsies paziņojums par piekrišanu, kas ļaus jums mainīt preferences vai pilnībā atsaukt savu piekrišanu.

Papildus tam dažādas pārlūkprogrammas nodrošina dažādas metodes vietņu izmantoto sīkfailu bloķēšanai un dzēšanai. Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu / izdzēstu sīkfailus. Lai uzzinātu vairāk par to, kā pārvaldīt un dzēst sīkfailus, apmeklējiet vietni wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.