fbpx

Ziemassvētku egles – augsta kvalitāte un vienkārša izvēle

 • %
  IZPĀRDOTS!

  Nordmann Premium Ziemassvētku eglīte 2.3m-2.5m

  69.99 Lasīt vairāk
 • %
  IZPĀRDOTS!

  Nordmann Premium Ziemassvētku eglīte 1.8m-2.2m

  59.99 Lasīt vairāk
 • %
  IZPĀRDOTS!

  Nordmann Premium Ziemassvētku eglīte 1.4m-1.6m

  44.99 Lasīt vairāk

Ziemassvētku egles – FAKTI un VĒSTURE!

Jums ir unikāla iespēja pasūtīt Ziemassvētku egles mūsu interneta veikalā! Piegāde 24h laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža. Ir iespējams arī uzstādīt Jums ērtā laikā. Aplūkojiet mūsu Ziemassvētku eglītes un izvēlieties sev tīkamo variantu!

 

Ziemassvētku egles ir izrotāts koks, kas parasti ir egle. Egļu šķirnes ir dažādas, bet kvalitātes ziņā Nordmann šķirnes Premium klases egles ir Eiropas pirmā izvēle, kad ir jāizvēlas savs  Ziemasssvētku kociņš.  Lai gan egļu rotāšana ir arhivēta izsenis, jau Senās Ēģiptes civilizācijas laikos, Ziemassvētku koka tradīcija, kādu mēs zinam šobrīd, izveidojās viduslaiku Livonijā (mūsdienu Igaunija un Latvija) un agrīnajā mūsdienu Vācijā, kur protestantu vācieši savās mājās ienesa rotātus kokus. 19. gadsimta otrajā pusē, šī tradīcija sāka iegūt popularitāti ārpus Vācijas luterāņu apgabaliem un Baltijas valstīm, vispirms augstāko slāņu vidū un pēc tam aptvēra visu pasauli.

 

Pirmās Ziemassvētku egles tradicionāli rotāja ar rozēm, kuras tika izgatavotas no krāsaina papīra. Šos rotājumus papildināja āboli, vafeles un saldumi. 18. gadsimtā egles sāka izgaismot ar svecēm, kuras pēc elektrifikācijas parādīšanās galu galā nomainīja Ziemassvētku lampiņas Mūsdienās ir ļoti daudz dažādu tradicionālo un moderno rotājumu, piemēram, vītnes, bumbiņas, dažādi vizuļi un konfekšu nūjas. Eņģelis vai zvaigzne var tikt novietota koka augšdaļā, lai attēlotu attiecīgi Eņģeli Gabrielu vai Betlēmes zvaigzni no Kristus dzimšanas. Ērti priekšmeti, piemēram, piparkūkas, šokolāde un citi saldumi, ir arī populāri, un tie ar lentēm tiek piesieti vai pakārti uz koka zariem.

 

Latvijā Ziemassvētku eglīšu uzstādīšana un Ziemassvētku gars parādās agri. Visvairāk tas ir manāms novembra pēdējā nedēļā. Savukārt mājās egles sāk parādīties pēc pirmās adventes, sākot ar divām nedēļām pirms Ziemassvētku vakara.

 

Mūsdienās ir iespēja savu svētkus nodrošināt ar perfektu egli, kas priecēs gan jūs, gan jūsu ģimeni un tuviniekus. Tā būs jūsu ideālā Ziemassvētku eglīte. Un pie tam ideālo Ziemassvētku egli, vai nav tik grūti sameklēt. To var izdarīt internetā pasūtot un saņemot sev vēlamā vietā un laikā šeit www.e-eglite.lv

Attēloti 6 produkti

 • Egles statīvs līdz 3m, plastmasa

  35.00 Lasīt vairāk
 • Egles statīvs līdz 2.5m, metāls+plastmasa

  23.00 Lasīt vairāk
 • %
  IZPĀRDOTS!

  Nordmann Premium Ziemassvētku eglīte 1.0m

  25.00 Lasīt vairāk
 • %
  IZPĀRDOTS!

  Nordmann Premium Ziemassvētku eglīte 2.3m-2.5m

  69.99 Lasīt vairāk
 • %
  IZPĀRDOTS!

  Nordmann Premium Ziemassvētku eglīte 1.8m-2.2m

  59.99 Lasīt vairāk
 • %
  IZPĀRDOTS!

  Nordmann Premium Ziemassvētku eglīte 1.4m-1.6m

  44.99 Lasīt vairāk